O NAS

PRACOWNIA

DIAMONDS Pracownia Projektowania Architektury Wnętrz, Agnieszka Magiera - wiodący architekt wnętrz prężnie rozwijającej się firmy aranżacji wnętrz i ogrodów, która powstała z miłości do Architektury i Sztuki. Współpracująca i będąca w stałym kontakcie z doświadczonymi inżynierami budownictwa oraz wykonawcami. Pracownia jest na bieżąco z trendami jakie panują na świecie w architekturze wnętrz i designie. Stawia na rozwój, śledzi i uczestniczy w targach wnętrzarskich oraz stale podnosi swoje kwalifikacje. Pierwsze projekty Agnieszki Magiery powstały w 1998 roku i zostały w pełni zrealizowane.

AGNIESZKA MAGIERA

Agnieszka Magiera

Absolwentka Wydziału Projektowania Architektury Wnętrz Akademi Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie pogłębiała swoją wiedzę z zakresu architektury. Sztuka zawsze była jej bardzo bliska i ukształtowała ją, od dziecka miała przyjemność i przywilej obcować z piękną architekturą starych łódzkich kamienic i ich niepowtarzalnych wnętrz. Wysokie pomieszczenia, piękne obszerne salony, sztukaterie, zabytkowe piece, skrzypiące parkiety, to to co wyryło się w jej pamięci. Myślę, że nie bez przyczyny w dorosłym życiu zawodowym zainteresowała się architekturą, sztuką współczesną, designem oraz sztuką dawną.
Ukończyła także: ekonomię i marketing na Uniwersytecie Łódzkim. Wszystko, to pozwala jej na profesjonalne i kompleksowe podejście do tematu. Zrozumienie potrzeb klienta, to dla niej podstawa dobrej współpracy. Wnętrza, które projektuje mają spełniać różne funkcje i oczekiwania klientów, a te potrafią być skrajnie różne. Dzięki swojemu wykształceniu bez żadnego problemu jest w stanie dopasować projekt do budżetu, potrzeb i oczekiwań klienta. Przy inwestycjach komercyjnych koncentruje się aby projekt przynosił inwestorowi jak najwyższe zyski przy jak możliwie najniższych kosztach.
W swoich projektach stawia nacisk na funkcjonalność, nowoczesność połączoną z klasyką, na tak zwany dobry designe, opierający się upływowi czasu. Zaprojektowane przez nią wnętrza podążają za klientem i jego nowymi potrzebami, pasjami. Jej projekty, to nie sztywna, surowa forma w której jakakolwiek zmiana burzy całą harmonię wnętrza a baza na której można budować kolejne etapy.

DIAMONDS | AGNIESZKA MAGIERA INTERIORS

Podpis